O firmie

Jesteśmy firmą, która prężnie działa i rozwija się na rynku polskim i zagranicznym, to zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów zarówno w zakresie produkcji jaki obsługi Klienta.

Firma Lakate to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą – ambitni, zaangażowani, którzy dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu gwarantują wysoką jakość produktów oraz najwyższe standardy w zakresie obsługi Klienta.

Reagujemy na zmieniające się trendy oraz potrzeby naszych Klientów. Kontrolujemy każdy etap tworzenia produktu – od zamówienia – po dostawę. Reagujemy na zmieniające się trendy i potrzeby naszych Klientów. Nasze ogrodzenia powstają przy wykorzystaniu surowców najwyższej jakości, naszej wiedzy oraz nowoczesnych technologii.

Naszym nadrzędnym celem jest to, by nasze produkty były bezpieczne, a swoim użytkownikom dostarczały wizualnych przyjemności przez długie lata, z akcentem na długie.

Każde zamówienie traktujemy indywidualne. Posiadamy w ofercie gotowe wzory jak również realizujemy indywidualne projekty”

„DLACZEGO ALUMINIUM?

Aluminium jest materiałem stosowanym niemalże w każdej dziedzinie przemysłu, jest uznawane za materiał budowlany współczesnego świata. Aluminiowe okna, drzwi, fasady są lekkie, wyjątkowo trwałe i odznaczają się duża estetyką wykończenia.

Wychodząc naprzeciw współcześnie obowiązującym trendom w budownictwie, oczekiwaniom Klientów, architektów i konstruktorów oferujemy Państwu ogrodzenia aluminiowe. To produkt najwyższej jakości, funkcjonalny, odznaczający się nietuzinkowym designem.

Sprawdź ofertę na www.lakate.pl

Ogradzamy obiekty komercyjne, prywatne posesje, osiedla.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania ofertowe udzielając wszelkich możliwych wyjaśnień i sporządzając stosowną wycenę „

 

Zrealizowane przez nas projekty są naszą wizytówką, to obraz naszej rzetelności i jakości naszych usług.
Nasze produkty łączą w sobie oryginalność, prostotę i elegancję oraz nietuzinkowe rozwiązania techniczne.

Z ogromną satysfakcją prezentujemy Państwu kilka wybranych realizacji – zobacz nasze realizacje

Zapraszamy do współpracy
Zespół Lakate

Back to top